Solary

Oferujemy solary. Dzięki innowacyjnym technologiom ogrzewanie budynku może być nie tylko wygodniejsze, ale również bardziej oszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego. Energooszczędny wybór to kolektory słoneczne, które stanowią wsparcie pracy instalacji grzewczych zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w obiektach przemysłowych czy użyteczności publicznej. Zapraszamy do naszego biura w Rzeszowie.

W naszej ofercie dostępne kompleksowe usługi w ramach doboru, sprzedaży oraz montażu kolektorów słonecznych. Gdy szukają Państwo firmy, która może zaoferować atrakcyjne cenowo solary w Rzeszowie z montażem, jesteśmy całkowicie do dyspozycji!

Instalacje solarne – wygoda, oszczędność i ochrona środowiska naturalnego

Nowoczesne instalacje solarne wyróżniają się szeregiem różnych zalet. Kolektory słoneczne wykorzystywane są przede wszystkim w celu podgrzewania wody użytkowej, a także wody w basenach, ponadto mogą wspomagać działanie centralnego ogrzewania. Zamontowanie solarów w rezultacie obniża rachunki, ponieważ w instalacjach grzewczych wykorzystywana jest bezpłatna energia promieniowania słonecznego. Wystarczy tylko założyć instalację, dzięki której będzie można wykorzystać ją w swoim budynku.

Nasza firma zajmuje się świadczeniem fachowych usług w ramach realizacji instalacji solarnych. Wykonujemy kompleksowo systemy solarne – dobieramy właściwe urządzenia i materiały, transportujemy je na miejsce i prowadzimy montaż. Pomagamy także w wyszukaniu najlepszego miejsca do zainstalowania solarów, żeby mogły one działać jak najbardziej wydajnie i dać najwyższe oszczędności na ogrzewaniu.

Posiadamy także wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji hydraulicznych. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie – profesjonalnie, terminowo, w przystępnych cenach. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, zachęcamy do kontaktu – przygotujemy indywidualną ofertę wraz z wyceną.

Solary – Rzeszów – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą:

Solary - schemat poglądowy zasady dzialania

Zapraszamy do naszego biura: Sanit-Gaz Rzeszów tel. 609 367 093